עיירת הנופש וחוף פפקי Pefkos - רודוס

אתם גולשים באתר rodos.co.il האתר הגדול בישראל על האי רודוס!

פפקי היא עיירת נופש מאד איכותית ולמעשה הנקודה "התיירותית" האחרונה על החוף המזרחי של האי רודוס לכיוון דרום, החוף של פפקי נהדר! חוף חולי מקסים עם מים בצבעי תחול וטורקיז, על החוף עצמו אין מלונות [כי החוק אינו מתיר במיקומים כל כך יפים לבנות מלונות על קו החוף] כך שאם תרצו להגיע לחופשה בפפקי תזדקקו לרכב, המלונות בטווח של בין כמה עשרות מטרים לכמה מאות מטרים או אפילו 1-2 ק"מ מהחוף עצמו, ליד החוף יש מגרש חנייה גדול ונח וגם שתי טברנות ובתי קפה עם נוף מקסים של המפרץ והחוף.בתוך הכפר עצמו יש מינימרקט, מספר טברנות ומספר ברים, חיי הלילה של פפקי יחסית לאיזור תיירותי יחסית רגועים יותר, זאת וכאמור פפקי הוא הישוב התיירותי האחרון ברצועת החוף המתויירת יותר של האי רודוס ובאופן יחסי מגיעים אליו פחות תיירים, משך הנסיעה מהעיר רודוס / מנמל התעופה של רודוס כ 50 דקות, עוד יתרון ללינה בפפקי הוא גישה יחסית נוחה לאיזור הכפרי והאותנטי במרכז ומערב האי רודוס, עם רכב ניתן לצאת ליום טיול מיוחד בחלק אחר ושונה לגמרי באי רודוס, למשל לכפר אמבונאס.להלן מספר מלונות או וילות מומלצים/ות הניתנים להזמנה עצמאית ללא עמלות הזמנה :

Spilia Bay Villas 
מקבץ מקסים של שלוש וילות בנות 3 חדרים כל אחת, במיקום מעולה בפפקי עם נוף מקסים, כל אחת מהוילות כוללת בריכה פרטית ומטבח מאובזר מאד, אם בא לכם על מיקום מיוחד ברודוס, חוף מעולה ווילה משפחתית על רמה, זו אחת הבחירות הטובות ביותר ראו קישור להזמנה ללא עמלות תיווך.

Island Blue
מלון מצויין בדרוג של 3 כוכבים אבל בשל מיקומו המעולה מרגיש כמו 4 כוכבים בשקט, מצוי רק 3 דקות מחוף פפקי הנהדר, מצויין גם למשפחות יד חדרים מתאימים ואפילו מגרש משחקים, יופי של בחירה, ראו קישור להזמנה ללא עמלות תיווך.

Blue Dream Luxury Villas
מקבץ של 6 וילות מצויידות היטב, כוללות בריכה, נוף מקסים ומיקום מעולה בין פפקי לבין לינדוס, 2 דקות נסיעה לחוף פפקי או 3-4 דקות נסיעה ללינדוס האטרקטיבית, אם בא לכם על חופשה משפחתית מיוחדת ואיכותית באי רודוס זה אחד הספוטים המומלצים יותר, ראו קישור להזמנה ללא עמלות תיווך.

Pefkos Village Resort
קומפלקס נח מאד של דירות להחל מזוגות ועד משפחות במיקום נהדר ממש ליד החוף של פפקוס [פפקי] כולל מסעדה, שרות טוב מאד ומקום אידיאלי לחופשה משפחתית רגועה וקרובה גם ללינדוס, למשפחות עם ילדים, שימו לב שיש בריכה נפרדת לקטנטנים ובמסעדת המלון מוגשים מאכלים יווניים מקומיים, כיף, עוד בחירה מצויינת ללינה בפפקי, ראו קישור להזמנה ללא עמלות תיווך. 

Villa Bellina
חיפשתם יוון של ממש, סטייל האיים הקיקלאדים?, וילה בלינה מציעה חוויה ייחודית בעיקר לזוגות, מדובר רק על שני חדרים מקסימים בעיצוב יווני קיקלאדי ובמיקום מקסים בין עצאי זית ופרי ובמרחק נח מאד מהחוף של פפקי, למחפשי הרומנטיקה והפשטות היוונית כמעט כמו באיים פארוס, סיפנוס וכיוצב.. ראו קישור להזמנה ללא עמלות תיווך.


פפקי, הכי מזכיר את האיים "האמיתיים והאוטנתיים של יוון"..


שקיעה מדהימה במיקום היפה ביותר על האי רודוס, פפקי [פפקוס].

 This article was written by israel-greece.com

 

 

Zamir Sivan CEO